• Gwarancja najwyższej jakości

    Elektro-mechaniczna
    smarownica MEMOLUB ®

    czytaj więcej

O nas

Zagadnieniami trybologicznymi zajmujemy się już przeszło 20 lat, wprowadzając wiele interesujących rozwiązań związanych ze smarowaniem i techniką smarowniczą w wielu gałęziach i sektorach branży przemysłowej.

Z producentem Automatycznych Smarownic MEMOLUB – firmą Memolub International S.A. z Brukseli współpracujemy od 2003 roku. Jako polski dystrybutor w/w firmy oferujemy doradztwo techniczne właśnie w zakresie technik smarowniczych ( jak i również produktów smarnych).

Staramy się zrozumieć problemy i priorytety naszych klientów i dobieramy dla nich optymalne rozwiązania zarówno pod kątem technicznym jak i ekonomicznym związane z budową semi – centralnych systemów smarowania przy użyciu m.in. smarownic MEMOLUB.

Oprócz pomocy w rozwiązaniu problemów smarowniczych i doborze smarownic , ich ustawień i akcesoriów montażowych wykonujemy także prace montażowo – instalacyjne przekazując klientom, kompletny i właściwie funkcjonujący system smarowniczy.

Jeżeli nie wykonujemy samodzielnego montażu, to nasz pracownik wykonuje wspólny montaż z pracownikami naszych klientów objaśniając zasady montażu i funkcjonowania całego układu. Szkolimy również osoby związane z utrzymaniem ruchu w zakresie funkcjonowania zainstalowanych urządzeń ( lub nawet szerzej – w wybranych zagadnieniach smarowniczo – tribologicznych).

Automatyczne Smarownice MEMOLUB są swojego rodzaju unikalnym produktem na naszym rynku.

Mała automatyczna smarownica dozuje smar pod ciśnieniem 25 barów i przez to może być podłączona do bloku dystrybucyjnego i w efekcie dostarczać smar do 8 (a czasami i do 12) punktów smarowniczych. Efektywność kosztowa zamontowania takich systemów jest prosta do wykazania.

Wyjątkowość techniczna jednopunktowych smarownic MEMOLUB średniego ciśnienia (10 bar), polega na tym , że nikt inny na rynku nie oferuje smarownic jednopunktowych osiągających takie wysokie ciśnienie. Wysokie ciśnienie dozowania smaru stwarza bardzo szerokie możliwości instalacyjne.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi ofertami i w razie najmniejszych wątpliwości prosimy o pytania.